Використання антисептику, як спосіб захисту від інфекцій


Для зменшення ризику зараження коронавірусом і іншими інфекціями рекомендується ретельно мити руки з милом і обробляти поверхню антисептиком. Поява подібних засобів спочатку була пов’язана з необхідністю обробки ран. Цілий ряд досліджень, які проводилися в 19 столітті, дозволили створити безпечні, дієві засоби, але використовувалися вони виключно в медичних цілях. Під час пандемії свинячого грипу у 2009 році ці продукти почали активно застосовуватись в побуті для дезінфекції рук.

Об этом сообщает Руспрес

78 copy


Особливості застосування

Найбільш дієвими вважаються варіанти, які виконані на спиртовій основі (60-80%) або містять 2% хлоргексидину. Вони ефективні не тільки проти грипу, а й захищають від інших інфекцій (гепатит А, діарея, герпес). Принцип дії полягає в знищенні білкової оболонки, яка є у багатьох вірусів. Але подібний ефект досягається тільки на очищеній шкірі, тому необхідно ретельно вимити руки милом. Час процедури повинно бути не менше 20 секунд. Потім витираємо руки й обробляємо покриви протягом 30 секунд.

Сьогодні в інтернеті багато рецептів для самостійного приготування подібних розчинів. Більшість фахівців вважають, що ефект від них буде невеликий, оскільки в домашніх умовах складно виконати точне дозування. Крім того, майже завжди невідомо якість і походження вихідних складових. Замовити готовий продукт, який виконаний відповідно до санітарно-гігієнічних норм, можна на сайті https://makeup.com.ua/categorys/1012643/
мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP.

Антисептик також варто використовувати для вирішення таких завдань:

● Очищення екрану мобільного телефону. На цій поверхні збирається в 18 разів більше бактерій, ніж на кнопці зливного бачка.
● Окуляри. Засіб легко очистить скло від жирних плям, що залишилися від пальців, а також видалить сліди косметики.
● Обробка пензликів для нанесення макіяжу. Навіть, якщо ви промили ворс в мильному розчині, на ньому все одно залишається частина бактерій.

У ситуації, що склалася, важливо дотримуватися всіх карантинних заходів, не піддаватися паніці та не забувати про особисту гігієну.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/58334-vykorystannia-antyseptyku-iak-sposib-zakhystu-vid-infektsii”