Недолюстрований мер Обухова Олександр Левченко – авторитет Л.О.М. з Обухова. Думали дно, але тут постукали з Партії регіонів.

Обухів, на перший погляд, звичайний український райцентр з типовим мером-корупціонером Олександром Левченко. Але мало хто пам’ятає, що у 2012 році до цього міста була прикута увага топових європейських та американських політиків! Увага українських та іноземних ЗМІ. Чому? Тому, що тут обирали градоначальника міста! За версією тодішньої влади, команди Януковича, переконливу перемогу здобув представник «Партії регіонів» Олександр Левченко. Чому міський голова, «перлина Обухівщини» від Партії регіонів, влаштовував так звану «стару» і водночас влаштовує «нову» владу – не зрозуміло. Так хто він насправді – незамінима людина, «технократ» чи звичайний «недолюстрований» чиновник?

Проти ЛОМу немає прийому?  

Як тільки не іронізували над назвою «Партії регіонів»: «палка резинова», «партія районів» або просто «риги». Одним з яскравих представників колишньої партії влади є діючий міський голова Обухова. З перемогою його привітав пан Азаров, колишній горе прем’єр-міністр України. Не якоюсь там  відпискою, а приїхав особисто, потиснув руку і вручив букет! «Для нас, для руководства партии, это была очень важная победа!», – зауважив у березні 2012 року Микола Янович.  А Микола Янович до чужих сам не їздив, і в останньому інтерв’ю на  одному російському телеканалі, натякнув, що в нього серед мерів міст України залишилось багато друзів, серед яких, напевно і пан Левченко.

Свідоме життя та кар’єра Левченка Олександра Миколайовича, тобто,  «Л.О.М.а», як називають поза очі його підлеглі, пов’язане з Обуховом. Починав слюсарем, потім пішов на комсомольський «хліб» і вибився в інженери державного «Обухівського заводу вентиляційних виробів та конструкцій», який згодом  і очолив. Сьогодні це вже товариство з обмеженою відповідальністю, в якому пану Левченку належить  28,44% від загального капіталу цього підприємства. Здобувши «перший мільйон», він за класичною схемою 90-тих подався у політику. В 2010 році Олександра Миколайовича обрали депутатом Київської обласної ради. Одним з його вчителів та наставників був Володимир Мельник, нині покійний міський голова Обухова, який керував містом впродовж 13-ти років. За офіційною версією, колишній градоначальник загинув під час ДТП у 2012 році. Однак, рідні та близькі покійного були іншої думки… Але святе, тим більш грошове місце градоначальника, пустим не буває.  Його вирішив посісти пан Левченко. Опоненти діючого мера Обухова закидають, що свою посаду  пан Левченко виграв на «каруселях», тобто, на технологіях фальсифікацій виборів. Коли  задобрений виборець  виносить чистий бюлетень та передає його «бригадиру», який ставить позначку за потрібного кандидата. Потім наступний учасник «передвиборчого атракціону» кидає цей бюлетень в урну, і виносить наступний  «чистенький», який старанно заповнює знову ж таки старший групи. І так, скільки грошей вистачить на  так звану «карусель», стільки буде завітних голосів та посада!
«Риг» за покликанням чи пристосуванець за призначенням?

Олександр  Левченко одразу після перемоги відхрестився  як від «каруселей» так і від покровителів з «Партії регіонів»! «Я обирався депутатом Київської обласної ради, по місту Обухову, по мажоритарному округу, по другій частині, і нічого цього не було. Я не вірю в ті розмови, які говорять. Голосують сьогодні не за «Партію регіонів», а сьогодні голосують за особистість. І мені довірила громада, і в першу чергу мене висунула громада, а потім звернулася до партії влади, щоб та тільки підтримала»,  заявив у далекому 2012-ому міський голова Обухова.


Звісно, що мер славного райцентру лукавить! Адже після його так званої перемоги у 12-ому, Обухів на радощах відвідав тодішній прем’єр-регіонал. Свято ледве не зіпсував пил на обухівських дорогах, яким обурився Азаров. «Слушай, ехал, пыль стоит после машины. В следующий раз приеду, чтобы пилы не было!», – попередив грізно Микола Янович новоспеченого мера. Але для Левченка все обійшлося, «хазяїн» гнів змінив на милість. «Потому что, казалось бы, небольшой город в Киевской области: ну какое может иметь значение выбори мера для страны в целом? Ну избрали и избрали. Да? Но почему-то большое количество сотрудников американского посольства приехали на избирательные участки, 29 иностранных наблюдателей. Все политические силы прислали своих наблюдателей, народные депутаты. Значит, оказывается, имеет значение! Обществу и стране навязывается миф. Что предстоящие выборы в Верховный Совет будут фальсифицированы! Они не будут легитимными. И «Партия регионов» якобы все сделает, чтобы исказить результаты голосования. Вот поэтому мы постарались сделать все, чтобы выборы прошли абсолютно честно, прозрачно, чтобы ни у кого из иностранных наблюдателей и у наших наблюдателей не возникло даже тени сомнения в победе нашего кандидата. Так и произошло! Ни одной жалобы не было подано на нарушения в процессе выборов. И Александр Николаевич собрал почти 40 процентов голосов. Это реальный рейтинг!»,  констатував наприкінці березня 2012-го екс-прем’єр Микола Азаров.

від: 04.23 до 06.06.

Згодом «риги», посилаючись на  «демократичні» вибори в Обухові, провели у парламент під час виборів на тих же «каруселях» та адмінресурсі потрібну для себе кількість народних депутатів у 12 і 13-тих роках.  Тобто на своєму Левченко відкатали цілу схему з фальсифікацій.

Градоначальник чи спеціаліст із клонування?

Здавалося б, зважаючи на заслуги перед «Партією регіонів», Олександр Левченко мав би стати «недоторканим» на посаді голови. Але ні! Хтось почав поширювати інформацію про обшуки правоохоронцями в кабінеті міського голови Обухова. В мерії відразу заявили, що це недостовірна інформація. Між тим у ЗМІ з’явилися матеріали, які поясняють причину «маски-шоу» в мерії. Їх пов’язують із кредитом «Обухівського заводу вентиляційних виробів та конструкцій», котрий він отримав у «Промінвестбанку» в 2008 році. Гарантією сплати кредиту була нерухомість заводу вартістю у 68 мільйонів гривень. Але через два роки банк не отримав маржі. Більше того, як стверджують ЗМІ, підприємство Левченка на той момент заборгувало понад 80 млн гривень! Банк починає «вибивати» кошти через колекторів, але ті розводять руками! Виявилося, що в Україні два Обухівських заводи вентиляційних виробів та конструкцій. Один в Обухові, інший у селі Степанки – аж у Вінницькій області на території сплюндрованої птахоферми. Чому виник вінницький клон за яким тільки «вітер в полі» та багатомільйонний кредит, мали з’ясувати правоохоронці. Однак, з’ясовують до сьогодні. Пан Левченко не зміг дати відповідь на наше запитання.

Здавалося, що після Революції Гідності у Олександра Левченка – жодного шансу! Звинувачення у корупції, посада «смотрящєго» від «Партії регіонів» в Обухові... Але він не просто вижив, а вдруге став мером за підтримки партії «Наш край». Опоненти знову дорікають, що він виграв вибори завдяки так званим «мертвим душам». Наклеп? Але в Україні ніхто не знає скільки у нас виборців. Адже перепис населення «нова влада» вирішила не проводити. Активісти, в тому числі колишні учасники Революції Гідності, вже горло зірвали через «недолюстрованого» мера  Обухова. Але Банкова їх не чує. Злі язики стверджують, що все через Ігоря Кононенка, який буде балотуватися  до Верховної Ради  від Обухівського та Васильківського району. Начебто у соратника діючого гаранта та Левченка – повне порозуміння. Але якщо ЛОМ так легко зрікся «Партії регіонів» та Миколи Азарова, на що розраховують його нові покровителі? Хоча мова не про те… Міський голова має служити громаді, яка його обрала. А не Азаровим та Януковичам, Кононенкам чи Порошенкам.

Левченко себе сьогодні почуває повним господарем та вершителем доль у місті: хто не з нами  - тому обшук, кримінальну справу, або щось підкинемо. Також в багатьох ресторанах міста та передмістя, команда Левченко встановила підслушки та камери спостереження. Як контролювати місто, коли навколо одні вороги, які тебе не розуміють та критикують?

 Мер має знати все - було безліч випадків коли окремі, приватні розмови, навіть про сімейні проблеми цитував ЛОМ. Джордж Оурел описуючи антиутопії, частково описав сьогоднішній Обухів, який може після перетворення на ОТГ стати справжнім краєм диктатури. Олександр Левченко планує запровадити платні воєнізовані патрулі міста, встановити   засоби спостереження по всьому місту,  створити  муніципальну міліцію. Тобто створити державу в державі, а щоб містяни не висловлювали обурення – будуть свої спеціальні заборони та правила, проведені через майбутніх законотворців ОТГ. Більш того, вже сьогодні господарі міста ОПГ вірменських кримінальних авторитетів, які контролюють всі потоки, пов’язані з Левченко. Майбутні спостерігачі на виборах, чи хто вони, який їх статус?   Нічого не нагадує, що на виході? Республіка? Нове утворення? Зелені чоловічки?   І все це в декількох кілометрах від будинка нинішнього гаранта, чи майбутнього. Але так чи інакше проблеми можуть початись там, де ми їх зовсім не очікуємо. Сліпо довіряти тому, хто раніше міг стріляти тобі в спину – безпечність, що може коштувати не тільки репутації, а і цілої країни.